Consum otwiera nowy supermarket w Torrevieja

10 czerwca, w Torrevieja został otwarty nowy supermarket Consum, który stworzył 33 miejsca pracy dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości .
Jest to ekologiczny supermarket, który zużywa o 40% mniej energii niż konwencjonalny . Dzięki temu sklepowi zwiększ do 73 własnych supermarketów w prowincji Alicante i 464 w całej Wspólnocie Walenckiej.

Ten supermarket ma nowy model sklepu, w którym dominuje doświadczenie klienta i zrównoważony rozwój, upraszczając meble, układ produktów, kolory i oświetlenie, aby ułatwić zakup i sprawić, by był spersonalizowany, wygodny i zwinny, zwracając szczególną uwagę na świeżość produkty.

Nowy supermarket Torrevieja o powierzchni 1100 m2 znajduje się przy Avenida Roentgen nr 20 i jest szóstym lokalem Consum w Torrevieja.

Ten supermarket jest otwarty dla publiczności od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:30.
Ma spersonalizowaną uwagę w sklepach rybnych, delikatesach i rzeźnikach, w dziale sprzedaży detalicznej owoców i warzyw, perfumerii i ekskluzywnymi markami Consum, Kyrey, Kyrey for Men, Kyrey Pharma, Vitality, Consum ECO i Consum Kids.
Posiada również zakupy do domu oraz 110 bezpłatnych miejsc parkingowych ułatwiających zakupy.

Ekologiczny supermarket

Nowe supermarkety Spółdzielni posiadają pionierską technologię w swoich chłodniach, ponieważ wykorzystują CO2, naturalny czynnik chłodniczy do wytwarzania zimna, który zmniejsza emisję gazów cieplarnianych. Do tego dochodzą inne środki efektywności energetycznej, takie jak oświetlenie LED.

Nowy model sklepu w scenerii dominują jasne i naturalne odcienie, w których korporacyjna pomarańcza Consum jest utrzymana w subtelny sposób, ale nie jest bohaterem supermarketu.

Consum planuje stopniowo wdrażać ten nowy model sklepu we wszystkich nowych otwarciach, które przeprowadza, a także w remontach.

Ostatnio zmieniany środa, 29/09/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework