Nowe zmniejszone restrykcje będą obowiązywały od 15 marca 2021 do 12 kwietnia w całej Wspólnocie Autonomicznej Walencji.

W rzeczywistości częstość występowania infekcji została obniżona o 96%, co oznacza redukcję, którą Puig określił jako „lidera” w Hiszpanii.

Aby „nie musieć się cofać”, ale pozwalając na pewną elastyczność, ogłoszono cztery nowe środki , które zmieniają się w stosunku do obecnych:

Maksymalna pojemność w ogródkach (tarasach) Barów, restauracji, kawiarni itp. została powiększona do 100% i do jednej trzeciej wewnątrz lokali.
W każdym z tych przypadków należy spełniać następujące warunki: maksymalnie cztery osoby na stół, używanie maski przez cały czas z wyjątkiem jedzenia i picia, gwarantowana wentylacja w pomieszczeniu, wewnątrz barów obsługa baru nie będzie dozwolona.
Zamknięcie o godzinie 18:00.

Siłownie, kryte baseny, centra sportowe i inne kryte obiekty sportowe zostaną ponownie otwarte do jednej trzeciej ich pojemności. Obowiązuje zachowanie dystansu i wszystkich środków bezpieczeństwa sanitarnego.

Wznowienie zajęć rekreacyjno – edukacyjnych, otwarcie bibliotek i młodzieżowych ośrodków rekreacyjnych. W grupach maksymalnie 10-osobowych i jednej trzeciej jej pojemności.

Pojemność na ceremonie weselne, chrzciny, pogrzeby i inne zwiększa się do jednej trzeciej i maksymalnie do dwudziestu osób na zewnątrz i piętnastu w pomieszczeniach.

Pozostałe obowiązujące środki zostaną przedłużone do zakończenia Świąt Wielkanocnych.

Godzina policyjna, od 22:00 do 6:00 rano pozostaje utrzymana.

W lokalach mieszkalnych, zgodnie z kryteriami, spotkania będą ograniczone do współmieszkańców z przewidzianymi wyjątkami. 

Granice Wspólnoty Autonomicznej Walencji pozostają zamknięte.

Ostatnio zmieniany niedziela, 14/03/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework