Miasto zamknięte, kontrole wjazdu i wyjazdu w Torrevieja od godziny 15:00 w piątek do godziny 6:00 w poniedziałek.

W Torrevieja umiejscowione zostaną kontrole w czterech głównych wjazdach i wyjazdach i zamkniętych zostanie sześć dróg barierami, aby zagwarantować zamknięcie obwodu

Lokalna policja i straż cywilna przeprowadzą kontrole na czterech głównych drogach dojazdowych do Torrevieja od godziny 15:00 do 6:00 w poniedziałek, aby zagwarantować zamknięcie obwodu, o którym zdecydował Generalitat w celu ograniczenia mobilności i rozprzestrzeniania się covid .
Zostaną one położone w północnej części N-332 w przybliżonej wysokości La Mata, południowego odcinka autostrady, który łączy miasto z Orihuela Costa, na CV-95 oraz CV-905.

Kontrole zostaną wzmocnione zamknięciem sześciu dróg, zwłaszcza wjazdowych i wyjazdowych dojazdów do Torrevieja, omijających N -332. Tak więc ruch będzie koniecznie przekierowywany do obszarów, w których zostaną zainstalowane kontrole.
W tych miejscach zostaną umieszczone świetlne znaki i bariery z ruchomymi elementami.Blokady, które przekierują kierowców do obszarów, w których znajdują się punkty kontrolne.

Spośród 17 miast, w których zamknięcie obwodu będzie prowadzone przez trzy weekendy, Torrevieja jest jednym z dwóch, w których będzie przeprowadzane wraz z Gwardią Cywilną. Reszta będzie miała policję krajową i autonomiczną.
Alarcón wskazał, że w ostatnich dniach odbyły się różne spotkania w celu skoordynowania działań, na potrzeby którego gminie udostępniono także Cywilną Straż Ruchu Drogowego.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 03/02/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework