Zawieszono wszystkie imprezy karnawałowe Torrevieja 2021


Zarząd Stowarzyszenia Kultury Karnawałowej Torrevieja wraz z Wydziałem Partii Rady Miejskiej Torrevieja, po licznych spotkaniach i wspólnym porozumieniu, informują, co następuje:
Pracowaliśmy do ostatniej chwili, nad w szczegółami z Departamentem Uroczystości, aby w lutym tego roku móc obchodzić akty i wydarzenia z okazji karnawału w Torrevieja w 2021r.
Po dokonaniu oceny i uświadomieniu sobie powagi chwili w związku z ewolucją COVID-19 i trudnej sytuacji, której doświadczamy, szczególnie w naszym regionie oraz w ośrodkach szpitalnych wokół nas, uzgodniono wspólnie, ZAWIESZENIE obchodów karnawału 2021 r.

Podobnie, zarówno ze strony Departamentu, jak i ze strony Rady Dyrektorów, trwają prace, o ile uzna się to za wykonalne, aby wznowić organizowane wydarzenia, oczywiście zawsze dostosowane do aktualnych wskazań zdrowotnych.

Zarówno Rada Partii, jak i Zarząd Karnawału chcą, poprzez to oświadczenie, złożyć jak najszczersze podziękowania wszystkim tym grupom i firmom, które do dziś znajdowały się u stóp kanionu, z absolutną dyspozycyjnością i dyspozycją aby móc urządzać imprezy karnawałowe, o ile będzie to dozwolone.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 03/02/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework