Szpital Quirónsalud Torrevieja wśród najlepszych w Hiszpanii według TOP 20 Hospital Awards przyznanych przez IQVIA Healthcare.

 

Szpital Quirónsalud Torrevieja jest jedynym prywatnym szpitalem we Wspólnocie Walencji, który otrzymał nagrodę za ogólne zarządzanie szpitalem.

Szpital Quirónsalud Torrevieja otrzymał nagrodę TOP 20 dla „Global Management” Szpitala Wojewódzkiego, Szpitala referencyjnego i krajowego.
Uznanie to podkreśla dobre praktyki w ogólnym zarządzaniu szpitalem tego ośrodka i doskonałość jego specjalistów.
Procesy te zostały ocenione za pomocą różnych wskaźników jakości i wydajności.

Podobnie, centrum otrzymała uznanie w kategorii Neurologicznego, podkreślając jego neurorehabilitację, Jednostka jako jedna z najlepszych w kraju.

Szpitale TOP 20 to program referencyjny w hiszpańskim środowisku opieki zdrowotnej, oparty na obiektywnych wskaźnikach, uzyskiwanych z danych rutynowo zapisywanych w ramach minimalnego zbioru danych podstawowych (CMBD).

Ponadto nagrodę otrzymały inne ośrodki Grupy Szpital Quirónsalud, takie jak Szpital Uniwersytecki Fundacji Jiménez Díaz , Kompleks Szpitalny Ruber Juan Bravo w 21. edycji TOP 20 nagród, które IQVIA Healthcare przyznała we wtorek.

W tej edycji dobrowolnie wzięło udział 151 szpitali z 14 wspólnot autonomicznych, z których 30 procesów zawierających ponad 120 wskaźników zostało przeanalizowanych w 8 obszarach klinicznych (układu nerwowego, układu oddechowego, serca, układu pokarmowego, układu mięśniowo-szkieletowego, nerek i dróg moczowych. Kobiet i opieki nad pacjentami w stanie krytycznym.

Łącznie nagrodzono 38 szpitali z 6 wspólnot autonomicznych: Andaluzji, Katalonii, Wysp Kanaryjskich, Balearów, La Rioja, Madrytu i Walencji.

Z ponad 20-letnią historią, TOP 20 szpitali jest jednym z programów referencyjnych w hiszpańskim środowisku opieki zdrowotnej, ponieważ uznaje dobre praktyki w sektorze i przez lata uczestniczyło w nim ponad 250 szpitali (publicznych i prywatnych).

W tej edycji nagrody zostały wręczone na konferencji w formacie wirtualnym w związku z pandemią.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 12/09/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework