Przebywając zagranicą często nie wiemy jak i gdzie oglądać  polską  telewizję, filmy z polskim lektorem. Ta propozycja jest skierowana przede wszystkim dla osób które chcą oglądać filmy z polskim lektorem i chcą oglądać je za darmo.

 

 

CDA.PL https://www.cda.pl/

 

Serwis cda.pl jest  serwisem z filmami  darmowymi i płatnymi, oferuje kilka tysięcy filmów, aby oglądać wszystkie filmy należy się liczyć z płatnością 19.90 miesięcznie.

W serwisie jest sporo filmów darmowych i wrzucanych przez użytkowników, które też można oglądać bez opłaty, wystarczy założyć konto w serwisie za darmo.

Darmowych  filmów jest naprawdę sporo, starczy na kilka miesięcy oglądania a cały czas ich przybywa.

Jest to darmowa alternatywa dla tych co chcą coś obejrzeć na wieczór bez opłacania,  zaletą jest to że działa za granicą bez jakichkolwiek nakładów finansowych ani kombinowania z VPN i opłatami.

Dla korzystających z przeglądarki chrome, podpowiem że można doinstalować do przeglądarki rozszerzenie (darmowe) i sciągać filmy na dysk w komputerze czy pamięć USB aby oglądać na TV.

Aby dodać rozszerzenie należy wejść na stronę https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=pl

wpisać w lewym rogu w polu wyszukiwanie "Video Downloader professional" i zainstalować rozszerzenie w przeglądarce.

Zainstalować rozszerzenie.

A następnie przypiąć do paska

Tak wygląda zainstalowane rozszerzenie np. na stronie cda.pl

Klikamy na niebieską strzałkę (jeżeli nie będzie możliwości ściągnięcia , strzałka będzie szara), a następnie klikamy na spisie na plik z największą ilością MB i ściągamy film na dysk.

Jeśli czegoś nie rozumiesz , napisz do nas poprzez kontakt na stronie.

 

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany sobota, 23/01/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework