Torrevieja ma najlepszą opieką zdrowotną w Hiszpanii.

 szpit3

Torreviejska opieka zdrowotna otrzymuje nagrodę Best In Class za najlepszy obszar podstawowej opieki zdrowotnej w Hiszpanii

Torrevieja została finalistą w pięciu kategoriach: ginekologia, internista, traumatologia, najlepsza jednostka zajmująca się wirusowym zapaleniem wątroby typu C i najlepsza jednostka zajmująca się HIV / AIDS

Departament Zdrowia Torrevieja , zarządzane przez grupy zdrowotnej Banku, został nagrodzony najlepszy teren Best In Class w Primary Care w Hiszpanii , nagroda przyznawana corocznie przez Medical Gazette publikacji WeCare-u Group oraz przewodniczącego Innowacja i zarządzanie zdrowiem Uniwersytetu Rey Juan Carlos.

Podobnie, Szpital Uniwersytecki w Torrevieja został także finalistą w pięciu kategoriach: ginekologia, medycyna wewnętrzna, traumatologia, najlepsza jednostka zajmująca się wirusowym zapaleniem wątroby typu C i najlepsza jednostka zajmująca się HIV / AIDS .

Szpital Uniwersytecki w Vinalopó, zarządzany również przez grupę Ribera Salud, był finalistą w sześciu kategoriach: Kardiologia, Nagły wypadek, Nefrologia, obsługa chorób zakaźnych, lepsza jednostka wirusowego zapalenia wątroby typu C i lepsza jednostka HIV / AIDS.

Zwycięzcy otrzymali dyplom na publicznej imprezie, która odbyła się w Santiago de Compostela, którą zakończył Alberto Nuñez Feijoo, prezes zarządu.

Elisa Tarazona, dyrektor ds. Operacyjnych grupy Ribera Salud, „dumą wszystkich profesjonalistów grupy jest udział w tych prestiżowych nagrodach przez kolejny rok, a zarówno zwycięskie usługi, jak i finaliści stają się częścią "Przewodnika najlepsze szpitale i usługi zdrowotne", które są publikowane co roku.

Odpowiada na nasze zaangażowanie w jakość i doskonałość opieki zdrowotnej, fundamentalne w organizacji takiej jak nasza, która działa na rzecz poprawy zdrowia i dobrobytu obywateli dzięki modelowi, który przyczynia się do stabilności systemów opieki zdrowotnej ”.

 

 

 

 

 

 

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework