70-letni Finn aresztowany za zamordowanie i poćwiartowanie swojej żony w Torrevieja

70-letni mężczyzna narodowości fińskiej został aresztowany w Torrevieja za zamordowanie i poćwiartowanie swojej 68-letniej żony.
Część szczątków kobiety znalazł wczoraj po południu bezdomny mężczyzna, który przeszukiwał kontener na śmieci znajdujący się na tyłach supermarketu.
Bezdomny zawiadomił Gwardię Cywilną po znalezieniu dwóch nóg i ramienia oraz koca ze śladami krwi.
Reszta ciała została znaleziona w domu, w którym mieszkała para.
Agenci prowadzący śledztwo uzyskali dostęp do obrazów zarejestrowanych przez kamerę monitoringu wideo, identyfikując potencjalnego sprawcę. Niedługo potem Gwardia Cywilna zlokalizowała domniemanego mordercę na drodze publicznej, którego aresztowano wczoraj o 20:40.

W nocy, 28-go, agenci przeszukiwali dom, które trwało do świtu, 29-go, znajdując w nim inne szczątki ciała. Gwardia Cywilna kontynuuje dziś rano przeprowadzanie wyczerpujących przeszukań w różnych punktach transportu i utylizacji odpadów na terenie województwa, czekając na odnalezienie wszystkich dowodów, które pomogą w ostatecznym wyjaśnieniu faktów.

70-letni Finn został aresztowany za rzekome zabicie i poćwiartowanie swojej 67-letniej żony , według Gwardii Cywilnej, co również potwierdziło, że jest to przypadek przemocy ze względu na płeć.

Gwardia Cywilna nadal prowadzi wyczerpujące przeszukania w różnych punktach transportu i utylizacji odpadów w prowincji, do czasu zlokalizowania wszystkich dowodów, które pomogą ostatecznie wyjaśnić fakty.

Miasto Torrevieja uczciło wczoraj, 29 października minutą ciszy, potępienie morderstwa fińskiej kobiety.

 

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 25/08/2023

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework