Policja zatrzymuje w Torrevieja zbiega poszukiwanego za handel narkotykami, poszukiwanego przez Argentyński wymiar sprawiedliwości.

Mężczyzna był sądzony za domniemane przestępstwo handlu narkotykami, został aresztowany w Buenos Aires w styczniu 2014 r., gdy był w posiadaniu 12 kilogramów marihuany, grozi mu maksymalnie kara 15 lat więzienia.

Agenci policji aresztowali w mieście Torrevieja mężczyznę narodowości argentyńskiej, poszukiwanego przez władze swojego kraju, oskarżonego o przewóz środków odurzających.

Grupa ds. Przestępczości Zorganizowanej Brygady Policji Sądowej Alicante otrzymała zawiadomienie od Komendy Głównej Policji Sądowej o człowieku narodowości argentyńskiej, który mógł się ukrywać w prowincji i na którym istniał międzynarodowy nakaz aresztowania wydane przez władze tego kraju.

Dzięki tym informacjom doszło do aresztowania zbiega poszukiwanego za przestępstwo handlu narkotykami w Torrevieja, gdzie najwyraźniej się osiedlił.

Aresztowany mężczyzna czekał na proces za domniemane przestępstwo handlu narkotykami, kiedy został aresztowany w Buenos Aires w styczniu 2014 r. za posiadanie 12 kilogramów marihuany, grożą mu maksymalnie 15 lat więzienia.

26-letni zatrzymany został oddany do dyspozycji Centralnego Sądu Śledczego nr 3 Krajowego Sądu, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie w jego sprawie postępowania ekstradycyjnego.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 17/12/2020

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework