Mario Vilella i Marina Bassols Mistrzami 42. edycji Turnieju Tenisa „Ciudad de Torrevieja

Wicemistrzami turnieju zostali Mario Gimeno i Jessica Bouzas, w Turnieju, w którym wzięło udział ponad 300 tenisistów.

Od 1 do 9 sierpnia na obiektach klubu tenisowego Torrevieja w Los Balcones odbyła się 42. edycja turnieju tenisowego „Ciudad de Torrevieja” oraz II turniej tenisowy w szpitalu uniwersyteckim Torrevieja.
W tym czasie klubowe tory tętniły życiem fanów i sportowców, a ostatnia noc zakończyła się wręczeniem trofeów. W wydarzeniu uczestniczył wiceburmistrz Torrevieja, Rosario Martínez Chazarra; prezes federacji tenisowej Antonio Martínez Cascales; radna ds. sportu Diana Box; i kilku sponsorów Turnieju.

Absolutnymi zwycięzcami turnieju zostali Mario Vilella i Marina Bassols oraz wicemistrzowie Mario Gimeno i Jessica Bouzas. Wręczanie nagród w kategoriach Junior, Alevín, Infantil i Juvenile.

Wydarzenie zakończyło się słowami prezesa klubu tenisowego Torrevieja Antonio Tafalla; Prezydent Regionu Antonio Martínez Cascales i wiceburmistrz Torrevieja Rosario Martínez Chazarra, którzy pogratulowali każdemu z członków tego Klubu rozwoju zawodowego i przewidzieli pełną sukcesów przyszłość, a Rada Miejska zawsze będzie wspierać.
Ostatecznie dyrektor turnieju Humberto Zuleta zamknął imprezę, komentując, że nawet w czasach pandemii odbył się jeden z najlepszych turniejów w historii i trudno będzie go powtórzyć.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 11/08/2020

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework