Antes muerta que convicta Beatriz Rico

25 września, godz. 19:00
Teatr Miejski Torrevieja - 2021


Karolina po kilku miesiącach spędzonych w więzieniu zajmuje się sprzątaniem teatrów.
Ten, który wciąż jest w środku, to jej mąż, Don Mauricio (Mauri), znany biznesmen, który wydaje się, że wypadł z łask od czasu ich kontrowersyjnego małżeństwa.

Carolina (podobnie jak jej siostra, wdowa Patricia) opuściła swoje małe miasteczko Huelva, aby odnieść sukces w Madrycie, chociaż jej cel był zupełnie inny: poślubić bogatego mężczyznę.
Po osiągnięciu i po krótkim małżeństwie ich życie wywraca się do góry nogami i oboje są w więzieniu.
Kiedy zostaje zwolniona, a także zostaje uwolniona spod nadzoru Mauri, stawia sobie prawdziwy cel: wziąć udział w konkursie telewizyjnym. Bardziej zmotywowana niż kiedykolwiek, idzie na casting.

Spektakl, nawiązujący do udanego „Better Widow Than Badly Married”, niesie gorączkowy rytm gagów, absurdalnych refleksji i szalonych sytuacji, które prowokują idealny moment, by z humorem rozbić życie we dwoje i jego komplikacje, wieczne różnice między mężczyźni i kobiety, którzy bywają powodem do kłótni, znaczenie walki o marzenia i nerwice, z którymi wszyscy żyjemy na co dzień, pokazując, że nie traktując siebie tak poważnie i wiedząc, jak śmiać się z siebie, życie jest czystym żartem.


Dzięki współpracy komika Salomóna (Paramount Comedy, Corta el Cable Rojo...) oraz aktorki i reżyserki Pepy Rus (Aída, Gym Tony, Lifting, Microteatro...), Beatriz tworzy oszałamiający monolog z gagami, imitacjami , żarty i niespodziewane muzyczne błyski, a przede wszystkim śmiech.
Jest też trochę miejsca na czułość i prawdę, gdy aktorka z sercem w dłoni mówi publiczności o tym, jak zmieniło się jej życie i priorytety w miarę upływu lat, mały punkt prawdy i refleksji, by szybko wrócić do postaci, która przywiodła go do teatru i zaczęła się nieustannym śmiechem, który przecież jest tym, czym jest przedstawienie: półtorej godziny śmiechu i nieustannej zabawy.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 10/08/2021

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework