Torrevieja przedstawia program kulturalny dla publiczności na pierwszą połowę 2021 roku.

Muzyka, teatr, taniec, konkursy, cyrk, magia, monologi lub klauni składają się na program, który rozpocznie się 2 stycznia.

Radny ds. Kultury Rady Miejskiej Torrevieja Antonio Quesada i dyrektor Miejskiego Instytutu Kultury „Joaquín Chapaprieta” Miguel Fernández przedstawili dziś rano Program Kulturalny na pierwszy kwartał 2021 r. Oraz przegląd programu Primavera, która obejmuje zajęcia i wydarzenia na najwyższym poziomie dla wszystkich odbiorców, stawiając na popularne ceny od 5 do 10 euro za bilet.

Antonio Quesada wskazał, że jest to bardzo wyważony program, który ma być dynamicznym elementem miasta, oprócz pomocy w ożywieniu gospodarczym naszych sektorów produkcyjnych, takich jak handel i hotelarstwo. Podkreślił również inwestycję i ważny wysiłek poczyniony przez Miejski Instytut Kultury w pierwszym półroczu przyszłego roku, który wynosi 191 689 euro.
Konferencje, muzyka, teatr, taniec, konkursy, cyrk, magia, monologi, klauni… tworzą ten program, który rozpocznie się 2 stycznia w Teatrze Miejskim Festiwalem Magii dla wszystkich widzów.

Wśród wydarzeń zaplanowanych na pierwszy semestr 2021 roku wyróżniają się monologi humorystyczne, w których wystąpią wielcy komicy i monologi, tacy jak Moncho Borrajo, Santi Rodríguez, Sara Escudero, Carmen Alcayde czy Nerea Garmendia.

Przedstawione zostaną również sztuki z uznanymi aktorami sceny hiszpańskiej, takimi jak między innymi José Sacristán, Concha Velasco czy Juan Echanove. Na koniec należy zauważyć, że w programie tym znajduje się I Ogólnopolski Amatorski Konkurs Teatralny „Raúl Ferrández”.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 29/12/2020

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework