Aresztowano mężczyznę, który próbował obrabować dom agenta Gwardii Cywilnej

54-letni mężczyzna, narodowości francuskiej z grubą historią napadów w różnych miejscach , został aresztowany po próbie obrabowania domu agenta Gwardii Cywilnej.
Była 16:30. agent Straży Cywilnej był po służbie, odpoczywając w domu ze swoim 9-miesięcznym dzieckiem. Wydawało mu się, że usłyszał dziwny hałas przy drzwiach swojego mieszkania. Zajrzał przez wizjer i zauważył, że ktoś próbuje manipulować zamkiem z zewnątrz. Bez zastanowienia otworzył drzwi i zaskoczył złodzieja który próbował włamać się.
Spłoszony złodziej uciekł a agent udał się w pościg za nim.

Kiedy udało mu się go dogonić, przestępca opierał się złapaniu, kopał i uderzał agenta . Widząc, że to nie wystarczy, wyjął nożyczki, które nosił schowane i próbował ugodzić nimi agenta, dzięki czemu udało mu się uciec i ukryć w zaroślach.
Agent poprosił o wsparcie kolegów telefonicznie, natychmiast przybyło kilka patroli.
Niedługo później udało im się złapać go na działce, w której się ukrył, pod żywopłotem.

Dwóch innych mieszkańców tego samego budynku zgłosiło, że ta osoba również próbowała włamać się do ich domów tego samego dnia.

Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o różne przestępstwa, takie jak usiłowanie rabunku w domach i napaść na funkcjonariusza organów ścigania.
Jego losami zajmnie się teraz sąd.

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 25/09/2020

Go to top - Do góry
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework